IMG_20230126_115132_256

درباره یاس پوش

فروشگاه یاس پوش از اوایل سال ۱۳۹۴ برای اولین بار در شهرستان منطقه ی آزاد ماکو آ.ش غربی هم مرز کشور توریستی ترکیه با متراژ متوسط ۱۵ متری شروع به فعالیت نموده و از همان روزهای اول خوشبختانه مورد استقبال همشهری های عزیزمون شد… فروشگاه پوشاک بچه گانه یاس پوش در چند سال جاری اول به نام تجاری (یاس)مورد آشنای تک تک شما شده بود که هرکدام شما اکنون جز خانواده ی بزرگ وسعت یافته ی فروشگاه خودتان هستید.
 فروشگاه ما با تلاش خوش فکری مدیریت جناب آقای ابراهیمی سال ۹۴ شروع بکار کرده و در ادامه ی کار فروشگاه در شهر مهمان پرور ماکو که با استقبال زیاد پایدار مردم گرانقدر شهر ماکو و شهرهای حومه روبرو شدیم و با پیشنهاد نیروهای کاربلد فروشگاه و در خواست های مکرر همشهری های عزیزمون که درخواست شعبه در شهر خودشون روبرو شدیم.
در واقع گرداننده ی نام فروشگاه ما در میان عموم یکایک شما خانواده ی بزرگ یاس پوشیها بودید با امید الهی لطف شما عزیزان فروشگاه از فروشگاه ۱۵ متری به بالای ۱۵۰ متری با پرسنل بیشتر مبدل شده.
با دیدن اشتیاق مردم عزیز هر روز هدف ما هم بزرگتر شد و شما مشتریان کم نظیر ما بودید که مارو با شوق زیادتر به ایجاد فروشگاه بزرگتر در شهرستان عجبشیر ترغیب نمودید و همینطور که می دانید طبقه ی بالای فروشگاه، تولیدی شعبه ی عجبشیر فروشگاه با ذهن فعال و کار آفرینی جناب آقای ابراهیمی ایجاد شده و برای چندین نفر از کاربلد های این حیطه مشغول به کار شده اند و با ما همکاری وسیعی دارند همه ی شما عزیزان فروشگاه یاس پوش رو با اجناس کیفیت بالا, مناسبترین قیمت،مشتری مداری پرسنل فروشگاه، رفاه امنیت عالی، و اعتماد ما بین ، می شناسید .
قبل از سال ۹۵تمامی فروش های یاس پوش بصورت حضوری بوده در ادامه ی کار از طریق اینستاگرام  یاس پوش و گروه های تلگرامی همراه شما بودیم و سپس برای راحتی مشتریان عزیز و سرعت خرید بالاتر از سایت یاس پوش رونمایی کردیم در حال حاضر سفارش تمامی اجناس با کدهای مشخص در سایت یاس پوش بصورت ۲۴ ساعته آنلاین امکان پذیره.
مدیریت شعبه های بزرگ یاس پوش توام با پشتکار همیشگی همکاران و جناب آقای ابراهیمی و حمایت بی نظیر شما عزیزان سالیان سال پابرجاست و آینده ی خیلی روشنی رو با شما پیش روی ماست.
بسته بندی تمامی محصولات تولیدی یاس پوش جهت ارسال به تمام نقاط کشور با شیک ترین طرح های جدید بروز و خوش سلیقگی همکاران ما تزیین و بسته بندی شده است.
اکنون فروشگاه یاس پوش با عرضه ی انواع پوشاک بانوان
از جمله مانتو، شومیز، شلوارجین، هودی، تیشرت و پافر
مستقر در دو شهرستان
شعبه ی یکم ماکو قره کورپی و شعبه ی دوم عجبشیر خیابان شهید بهشتی ( تپه) میباشد که از ساعت 9:30 تا 14:30 و 17 تا 22 هر دوشعبه رو برای خرید های حضوری شما آماده کرده ایم و منتظرتون هستیم.
هماهنگی با مشتری و قیمت های باور نکردنی اعتماد مابین، ارسال سریع ، و کلی خدمات دیگر در خدمت شما هستیم